Prosinec 2007

fujky fuj fuj

29. prosince 2007 v 22:01 | DannyAnne |  Videa

cizina

29. prosince 2007 v 21:28 | DannyAnne |  Videa
Eszteca Noya z Holandska...upřímně...je to skvělý tanečník, báječně tančí, ale jeho styl se mi příliš nelíbí. Teda jeho locky ano, ale house mě toliko nezaujal. takže toto je jeho lock class --->
Dedson z Francie --->
Nepopsatelně báječná Babyson. Spolupracovala se Sofií a na kampani pro Nike. (To jste jistě zaregistrovali ;) ) --->

Allan Lemaja

26. prosince 2007 v 17:16 | DannyAnne |  O kom se mluví???
Allan Lemaja se narodil 26.7. 1976 v Rio de Janeiru. (Pro méně informované nebo záškoláky je to Brazílie :D ) V současné době je to jeden z nejlepších a nejvyhledávanějších choreografů. Allan Lemaja pravidelně vyučuje nejen v Brazílii, pořádá workshopy jak u nás, tak i v Anglii, Finsku, Maďarsku a Portugalsku, ale spolupracoval i jako choreograf s brazilskou televizí a předními světovými umělci a agenturami - Abril Music, BMG, Sony Music atd.

Temperamentní brazilský tanečník, pedagog a choreograf. Hip Hopu se věnuje více než 13 let. Specializuje se na Hip Hop Dance a Video Dancing. Pořádá workshopy jak v České Republice tak po celé Evropě. Tvoří choreografie pro různé taneční skupiny, televizní show a známé zpěváky a herce z Brazílie.

Sám vystupoval v nejznámějších brazilských TV show, vyhrál nejdůležitější soutěže v Brazílii a vystupuje na módních přehlídkách, jako tanečník i jako model (pro Nike, Adidas, Kenvelo, ...). Je koordinátorem "Dance Academy", projektu, který přivedl do ČR několik z nějlepších světových lektorů Hip Hopu, jako je Tight Eyez , Dante 7 (USA), Dedson (FRA), Catarine Dias (BRA), a další.

Letos byl také jedním z porotců Tanečníka roku. Se svou skupinou se pravidelně účastní prestižních soutěží.
zde.....Allan s námi na konkurzu