Červen 2007

BDS Academy

19. června 2007 v 22:45 | DannyAnne |  Videa
Mistři Prahy, ČR, Evropy a světa.....docela brý no....

Allan Lemaja

19. června 2007 v 22:31 | DannyAnne |  Videa
...Něco ze zahraničních workshopů s Allanem....
... Beatstreet 2007 ...
Moje nová Grupa :)

Zase IFko

13. června 2007 v 22:03 | DannyAnne |  > IF
M-n-o....to bych nebyla já, abych sem nevrazila článek o mých pocitech a dojmech z vystoupení skupiny IF, které se uskutečnilo 10. června v divadle pod Palmovkou. Za normálních okolností, bych použila své oblíbené: "skvělé, úžasné, dokonalé, nepřekonatelné" , ale, bohužel, musím vás zklamat....pokud jste neměli (zase) šanci vystoupení vidět, tak to řeknu asi takto:
Pro diváka, který to viděl poprvé, to mohl být pěkný kulturní zážitek. Pro diváka, který s tancem nemá zušenosti a vystoupení viděl poprvé, to také může být pěkný zážitek. Ale divák, který to samé představení vidí již podruhé, pouze s drobnými úpravami, by se mohl unudit k smrti. Ooo, neříkám, že jsem se unudila k smrti, to samozřejmě ne! Oceňuji Qašu, oceňuji výkony všech účinkujících (kromě té "zpěvačky"), oceňuji, kolik práce si s tím Qaša a ostatní dali, ale koukat na to samé znova? No pardon, ale opravdu mě to nezaujalo tolik jako úplně první vystoupení skupiny před dvěmi lety.
Ano, vím, nemám dostatečnou kvalifikaci na to, abych zde kritizovala....ale.....chtělo by to něco nového, co myslíte??
A samozřejmě, skoro všichni jsme oplakali odchod Niky (a i její přechod k D2xs a dokonce i její novou image) a o to víc jsme truchlili, když se na promítacím plátně objevily stejné záběry, jako loni, tzn. i s Nikou. To bylo ovšem od Qaši (zejména) velice nemoudré, protože tak jsme si uvědomili, kdo byl v té skupině opravdu nejlepší. Jojojo, co si budeme povídat, byla to naše milovaná Nika.
.....Toto je ten rozdíl oproti loňsku.....
Takže to shrnu.....vystoupení bylo fajn...zejména se mi líbila část, kde tančili jen kluci..To jsem prostě byla unešená, ale jinak...nic - moc. Pardon pardon, ale bohužel, je to tak. A myslím, že spousta lidí se mnou bude souhlasit, teda alespoň ti, se kterými jsem mluvila. Doufejme, že příště to bude lepší.
P. S.: Všimli jste si, že se neopakoval potlesk ve stoje? A proč? Kdo to ví?.....jéj, těžká to otázka, co?

Dance to L. A.

10. června 2007 v 13:20 | DannyAnne |  Videa