IF a konečně i video

24. února 2007 v 12:06 | DannyAnne |  > IF
Mám pro vás dneska něco super úžasnýho! Jsem naprosto happy, že jsem to našla. Takže je to z posledního vystoupení IFu......... kvalita vida není teda nic moc, ale tak rozeznat se to dá................... Tak to co se tam vzadu hejbe, to je Lucca a Qaša.......hudba je....no prostě trochu jiná no
Takže jsetliže jste to neviděli, tak si můžete udělat představu, jak to zhruba probíhalo........ jenže naživo to bylo lepší a líp viditelnější než z toho videa...
- myslim, že u toho prvního videa, je celkem dobře rozeznatelná Qaša. Pkud teda opravdu nevíte, kdo to je, tak tam přichází jako úplně první a tancuje nejlíp, přece :) ............ Teda ještě Nika samozřejmě!!!
_____ to co tam vzadu probíhá na tom plátně, to je Qaša, teda tuším, že to tak je_____ U toho konce je třetí z prava Nika __________ a na konci tam je Qaši sestra Lucie (Lucca)
--- upozorňuju ale, že tohle je jen jedna část vystoupení! První polovina probíhala ve zcela normálním duchu, s normální hudbou a v jiném stylu. Takže pokud se vám tohle nelíbí, tak pro vás zkusím sehnat ještě tu první část.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama