Únor 2007

IF a konečně i video

24. února 2007 v 12:06 | DannyAnne |  > IF
Mám pro vás dneska něco super úžasnýho! Jsem naprosto happy, že jsem to našla. Takže je to z posledního vystoupení IFu......... kvalita vida není teda nic moc, ale tak rozeznat se to dá................... Tak to co se tam vzadu hejbe, to je Lucca a Qaša.......hudba je....no prostě trochu jiná no
Takže jsetliže jste to neviděli, tak si můžete udělat představu, jak to zhruba probíhalo........ jenže naživo to bylo lepší a líp viditelnější než z toho videa...
- myslim, že u toho prvního videa, je celkem dobře rozeznatelná Qaša. Pkud teda opravdu nevíte, kdo to je, tak tam přichází jako úplně první a tancuje nejlíp, přece :) ............ Teda ještě Nika samozřejmě!!!
_____ to co tam vzadu probíhá na tom plátně, to je Qaša, teda tuším, že to tak je_____ U toho konce je třetí z prava Nika __________ a na konci tam je Qaši sestra Lucie (Lucca)
--- upozorňuju ale, že tohle je jen jedna část vystoupení! První polovina probíhala ve zcela normálním duchu, s normální hudbou a v jiném stylu. Takže pokud se vám tohle nelíbí, tak pro vás zkusím sehnat ještě tu první část.

L.U.A.M.

21. února 2007 v 21:16 | DannyAnne |  > Luam
Tak mám pro vás opět nějaká nová videa........... promiňte mi to, ale nebudu to nijak komentovat, protože tohle je poprvé, co mě to opravdu netěší a musím se soustředit na jiný věci.........takže pardon.

Jen jedno nové video

21. února 2007 v 17:16 | DannyAnne |  Videa

so you think you can dance II.

12. února 2007 v 10:00 | DannyAnne |  Videa
Tak pokračování soutěže So You Think You Can Dance:
Ehm......je to trochu něco jiného, než jste nejspíš zvyklí........takže mambo
........................................................................a hip hop

So You Think You Can Dance

11. února 2007 v 10:00 | DannyAnne |  Videa
Abyste tak nějak pochopili co tohle všechno je........................... takže je to jedna americká taneční soutěž - So You Think You Can Dance
Zombie Dance
Alyson and Ryan - Contemporary
Tak to je zatím alles, snad se vám to líbilo.......................................................... // Let´s dance //

Blake solo

10. února 2007 v 9:00 | DannyAnne |  Videa
Ty kráááso. Tanec. Striptýz. Hustýýýýý
----------------- Heaven ----------------
Zase Blake s partnerkou
Blake McGrath on Regis

Sooo You thik you can dance.........

10. února 2007 v 8:59 | DannyAnne |  Tanec
sedmnáct ze třiceti šesti statečných

Proč to tak je???

8. února 2007 v 19:29 | DannyAnne |  Články
Proč to jak je???
Došla jsem k zajímavému zjištění, a to, že to vypadá, že lidi mají opravdu rádi tanec, ale většinou se slepě zaměřují na jeden styl, který je zrovna v kurzu, a řekněme, který je právě cool. Jenže přece je spousta tanečních stylů!!! Ne jenom hip hop a break a pod...........je i moderna, musical dance a málokdo si uvědomuje, že k tanci patří právě i klasický tanec a balet a i třeba irský tance. Pravda, nemusí to bejt každýho šálek kávy, ale ten, kdo si hraje na velkýho maséra, že tancuje hip hop a o ostatních tanečních stylech ví velký hovno, je podle mě ignorant a dělá z tanečního umění paseku.
Nenutim nikomu, aby se věnoval jiným tanečním stylům, než tomu, který ho právě baví, ale neodsuzujte všechny tance jen proto, že se tak divně jmenujou, a že se tam tancuje na divnou hudbu a dělaj se tam ty podivný a nesmyslný pohyby ála Labutí jezero. Podle mýho, když má někdo OPRAVDU rád tanec, tak se nevyhýbá žádnýmu stylu, všechno ho zajímá a rád zkouší nové a nové věci. To je jako třeba plavání....... taky se neplave jen znak.
A proč to říkám? Protože mě tyhle lidi štvou. Štvou mě tím, že si přijdou na první taneční hodinu a myslej si hned, jak děsně jsou důležitý. Štvou mě, jak dělaj drsoňský ksichty, jak jsou mega cool, že se dostaly do druhý řady. Štvou mě, že si všichni o baletu a klasice myslej, že je to něco podřadnýho, ale právě tohle je mnohem mnohem namáhavější než nějaký upachtěný disco. A ještě víc mě štvou lidi, který si přijdou např na break (jako někdo v úterý, že jo Trinu?? :)) ) a celou dobu čekaj jak Pán Bůh, co se bude dít... na všechny vrhaj pohrdavý a nenávistný pohledy a myslej si že my, ostatní, podřadní, nic neumíme......takový bych střílela. (( Viz Bloncka např))

Ciara class

7. února 2007 v 17:02 | DannyAnne |  Videa
Tak teď vám nabízím hodinu tance s Ciarou. Valte kilo........ prašule posílejte na můj účet. :)))

Channing Tatum

7. února 2007 v 16:58 | DannyAnne |  O kom se mluví???
Jelikož jsme o nikom dlouho "nemluvili" , mám tu pro vás skvělýho, nadanýho a krásnýho tanečníka Channinga Tatuma....
Průlomovým rokem Channinga Tatuma se stal rok 2006. Na začátku roku přišlo dobové drama A Guide to Recognizing Your Saints (2006, r. Dito Montiel), které bylo promítáno na Filmovém Festivalu Sundance a které přineslo Tatumovi bouřlivé ohlasy na jeho roli. V létě Tatum zazářil ve snímku Super náhradník (She's The Man, 2006, r. Andy Fickman) inspirovaném Shakespaerovou Dvanáctou nocí.

Ve stejném roce ztvárnil postavu Tylera, tanečníka, který se kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce ve snímku Let´s dance (režie Anne Fletcher)

Channing Tatum se narodil v Alabamě a vyrostl na Floridě. Ve 21 letech natočil svoji první reklamu s Brucem Weberem pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi režírované Kinka Usherem. Jeho přirozené charisma a talentu v těchto reklamách mu přineslo pozornost mimo jiné i Hollywoodských producentů.

V roce 2004 se poprvé objevil v episodě televizního seriálu CSI: Miami. V roce 2005 si zahrál ve Spoušti (Havoc, r. Barbara Kopple) a pak v Coach Carter (r. Thomas Carter). Ten samý rok si ještě zahrál motorkářskou hvězdu Rowdyho Sparkse ve filmu Supercross (r. Steve Boyum) a také získal titulní roli v pilotním snímku The Prince (r. Gavin O'Connor).
No a vsadím se, že nejste kulturní barbaři, a že jste určitě viděli Step Up (U nás známé jako Let´s dance) !!! Neeeee??? Bože!!! Velká, velikááánská chyba!


Zase video

5. února 2007 v 19:28 | DannyAnne |  Sofia Boutella
Takže opět se pohodlně usaďte a čučte na nový video Sofie! Je to gut gut gut! Přímo mega gut!