Prosinec 2006

Adéla Pollertová

30. prosince 2006 v 13:05 | DannyAnne |  O kom se mluví???
Adéla Pollertová
Sólistka baletu Národního divadla se narodila 7. srpna 1976. V rodině má sportovní i umělecké geny. Otec Jaroslav, profesor na ČVUT, je trojnásobným mistrem světa ve vodním slalomu. Ve stejném sportu vyhrál bratranec Lukáš olympiádu a bratr Jaroslav se stal třikrát mistrem světa v hlídkách. Praděd Emil byl sólista opery Národního divadla. Prastrýc Ignác Ullmann architektem, který se podílel na stavbě Prozatimního divadla. Sestřenice Klára je herečkou Švandova divadla, vzala si herce Ivana Trojana. K hlavní roli v baletu Zlatovláska přišla Adéla Pollertová velmi zajímavým způsobem. "Když mi bylo pět, tak máma učila na učilišti, pracoval tam i Vladimír Franz, který mě občas hlídal, a já mu namalovala těmi jeho drahými temperami Zlatovlásku," vypráví Pollertová. "Ten obraz byl příšerný, on ho ale vystavil na své vernisáži ve Valdštejnské zahradě. V tu dobu jsem dělala moderní gymnastiku a potřebovala jsem hudbu na sestavu se švihadlem. Máma ho poprosila a on na to: Na minutu a půl nebudu mrhat svým talentem. Radši jí jednou napíšu velký balet. A třeba zrovna Zlatovlásku, když mi ji tak hezky namalovala." Svůj slib splnil...
Umí klamat tělem - podle dětského úsměvu byste jí stěží hádali 30 let.

A že je baletka? Po ulici jde úplně přirozeným krokem, a když sedí, tak má nápadně shrbená záda. "Nerada se prsím," říká s úsměvem drobná blondýna Adéla Pollertová - primabalerína Národního divadla. Strávila devět let v Hamburku, kvůli příteli a rodičům se nedávno vrátila do Prahy.

Pár dní před premiérou si pochutnává na štrúdlu a zapíjí ho červeným vínem. Kvůli roli Zlatovlásky si nechala ještě zesvětlit vlasy, aby měly stejnou barvu jako její příčesek. Na novou roli je připravená, ale má jednu černou můru. "Když mě na jevišti můj partner pohladí, vždycky trnu, aby mi ty vlasy nespadly. Vždyť si to představte, skalpovaná Zlatovláska, to by byl trapas."

Dancesneakeres

29. prosince 2006 v 15:33 | DannyAnne |  Tanec
Tak tu mám pro vás několik typů na taneční botičky.....jsou krásný, pohodlný, pěkně barevný a skvěle ohebný. Takže tady máte pár Dancesneakerek z internetového obchodu Salsashop
1.
2.
3. Tak tyhle se mi líběj bezkonkurenčně nejvíc....náááádhera!!!
4.
5. Thyhle jsou taky krásný, ale neni to zrovna to, co potřebuju......ale taky bych je chtěla když už :))
6.

Machry Machry

27. prosince 2006 v 18:50 | DannyAnne |  Videa
Tak tohle jsou machři! Bez sněženek, prostě jen machři.........................mrkejte a nezapomeňte zavřít pusu

Tančící Usher

27. prosince 2006 v 18:39 | DannyAnne |  Videa
No hudba nic moc, tý si nevšímejte, ale jinak je to docela dobrý....joo, neni to úplně to nej, ale mě se to líbí

Kdo??? Áha?

25. prosince 2006 v 19:32 | DannyAnne |  Anketky
...___...___...___...___...___...___...___...___...___...___...___...___...___...___...___...___...

Mish Mash

25. prosince 2006 v 19:06 | DannyAnne |  Tanec
A tady máme naší dokonalou Niku. Jak řekla Qaša: "Nikdo není nahraditelný" , s čímž zásadně nesouhlasím, protože Nika VÁŽNĚ nahraditelná není......... :(((

Hledám!!!!!

25. prosince 2006 v 18:09 | DannyAnne |  Tanec
Tak jsem se definitivně rozhodla, že začnu s baletem, jen je tu takovej menší problémek.............a to, že jsem na to maličko stará, řekněme lehce odrostlá a tím pádem mě nechtějí vzít do žádného baletního souboru......tákže, kdybyste někdo o něčem věděl, tak mi laskavě dejte vědět, budu vám moooooc vděčná. Díky
No není to krása? je, že jo??? Já si myslim

Božská Sofi

25. prosince 2006 v 18:03 | DannyAnne |  Sofia Boutella
TANEČNÍ BOHYNĚ OPĚT PŘICHÁZÍ A S NÍ ŘADA FOTEK A MINDRÁKŮ ZE KTERÝCH SE MY, PROSTÍ SMRTELNÍCI VYHRABEME AŽ UVIDÍME VĚTŠÍ POLENO NEŽ JSME MY......A TO PŮJDE DOOOST TĚŽKO :(
Bohyně s...............................no dejme tomu taky bohyní, ale nechce se mi to říkat až takhle. Nějaká Madonna prostě na Sofi nemá.....řekněme, že je to podbná vykopávka jako Kája Gottů nebo Mik Jaggerů a spousta lidí ji "obdivuje" prostě proto, že je považována právě za tu bohyni, kterou rozhodně není! Sice každá vyniká trochu v jinym oboru, ale i tak považuju Sofi za nej osobu a Madonna? Pch! Kdo to je??? Prostě Sofi je nej a Madonna je...............hm.......prostě jen JE. Víme o její existenci a dál se o ní nebudeme bavit, doufám.


Justin Timberlake

21. prosince 2006 v 22:43 | DannyAnne |  O kom se mluví???
Tak jsem zjistila, že dalším, výborným, úžasným, dokonalým, skvělým a nepřekonatelným tanečníkem je Justin Timberlake.....a nejspíš se ptáte proč?! Já myslim, že je to naprosto jasný ze všech jeho klipů. Například klip k písničce My Love (viz níže)....tam je to výborně vidět. Prostě je dokonalej ať si říká kdo chce, co chce, tak tančí výborně.....má prostě svůj nepřekonatelnej styl.
No a sice pochybuju, že o něm někdo nic neví, ale jestli vážně ne, tak tady:
Justin se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee. Od malička se mu zalíbilo zpívání a tancování. Svou první soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v jedenácti letech v show pro mladé talenty "Star Search", kde zpíval country music.

Obrovský zlom ve své kariéře přišel v roce 1992, když mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Disneyově "Mickey Mouse Club". Po dvou letech vystupováni dokázal jako umělec velmi dobře zapůsobit. V pořadu se potkal s budoucím spolupracovníkem z *NSync Joshua Scottem Chasezem a popovými princeznami Christinou Aguilerou a Britney Spears.

Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině. Společně tedy s Kirkpatrickem, Chasezem, Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořili skupinu *NSync. Po značných úspěších v zahraničí se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem "Strings Attached and Celebrity".

V přímém souboji s Backstreet Boys byl *NSync mnohem více dynamickou skupinou mladých zpěváků. Což skupině pomohlo dosáhnout neobyčejných úspěchů v prodeji nosičů a mnoha ocenění. Přestože byl Justin nejmladším členem skupiny stal se nejvýraznější a brzy vůdčí osobností, která měla obzvláštní nadání na zpěv a tanec.

K obrovskému růstu jeho popularity mu velmi pomohl románek s mladou popovou královnou Britney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.

V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru, je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem "Justified". Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách.
A navíc!!! Má nádhernej úsměv a postavu a oči a prosstě všechno :))


IFko a Superstar

20. prosince 2006 v 14:05 | DannyAnne |  > IF
Qaša s Davidem Spilkou
Opět Qaša a David
Vlaďka a Drdíček
Ifko na Superstar................hm...............zajímavý kostýmky :))
Tomu se říká maximální soustředění :))
A zase Qaša a Spilka
Dokonalost sama - Martin a Qaša
kdopak ví, kdo to je úplně nalevo? No jasný....................přece Natálka :))
A Drdíček Prdíček
Zase Natálka, Leona a..................Leona.....ach ta shoda jmen
A zase ta Natálka a ............. Johanka?
A Opět Vlaďka a Drdíček
A nakonec zase nezapomenutelná Vlaďka

IFáci a ostatní

4. prosince 2006 v 20:10 | DannyAnne |  > IF
Qaša na bikramce... ---->>>

Martin Císarz

4. prosince 2006 v 20:01 | DannyAnne |  O kom se mluví???
Takže je tu nová rubrika, ve které se dozvíte všechno o různých tanečnících....teda pokud to bude v mých silách.....dneska je na programu:
_______________________Martin Císarz___________________________
Qaša ho pamatuje jako puberťáka s mikádem, kdy pětkrát obhájil se svou sestrou Vlaďkou titul mistra republiky v Danceshow-duo. Vyrůstal ve skupině Impuls (Bohumín), kde byl členem celých deset let. Pak přišel do Prahy a vniknul do muzikálů Pomáda, Edith Piaf, Kleopatra a Drákula. Přišel na seminář Qaši a bylo jasné, že jestli má někdo patřit do "její party", tak je to právě on.
"Vytáhla jsem Martina, protože pan tanečník tělem i duší se prostě nezapře. Ženský, jeho nepřehlédnete!!"...
Chmmm.......známe............ze Superstar, např.......Podle Qaši je nejlepším tanečníkem IFu....................já bych se hádala, Qašo

Tanční seminář

4. prosince 2006 v 19:51 | DannyAnne |  Články
Taneční seminář. Kdo nebyl, neuvěří!!!
Takže dlouho jsem nic nepřidala, tak je na čase taky jednou se podělit se svými pocity z tancování. Minulý týden jsem byla na tanečním semináři Qaši (teda nejenom Qaši, ale taky Martina, Vlaďky, Natálky a Marka) a musím říct, že to byla fakt bomba! Od funky až po hip hop to bylo fakt super! Sice trochu rychlejší tempo u Qašky bylo mírně řečeno vražedné, ale přece jenom my, pravidelní návštěvníci jejích hodin, jsme si brzy přivykli. Jo, nemůžu říct, že jsem stačila všechny kroky, ále to mi jistě všichni odpustí :)) a jistě jsem nebyla sama... Další, co bylo naprosto božský byl jazz funk s Vlaďkou, byla jsem na tom poprvé a doufám, že ne naposledy....tenhle taneční víkend prostě nejde popsat slovy, protože bych to musela vychvalovat od začátku až do konce...takže to bylo super, úžasný, skvělý, famózní, hustý, cool, perfektní.........atd....No prostě IFko, takže není vůbec o čem debatovat :) A kdo tam byl mi dá určitě za pravdu a pokud někdy taková akce ještě někdy proběhne, jako že určitě jo, tak vás o tom budu informovat a na všechny se budu těšit. (Teda prozatím mám informace, že další bude v únoru, ale to se teprve uvidí) Prostě a stručně řečeno: Tanci zdar soudruzi a soudružky! (Jak za komunistů : )