Jamie King

13. října 2006 v 20:20 | DannyAnne |  Články
Jamie King and Nike Dance
A kdo si Nike Dance vymyslel? Především choreograf Jamie King, známý spoluprací s řadou hvězd, nebo francouzská tanečnice a lektorka Laure Courtellement. Zkrátka a dobře, nad programem, který zaštítila řada sportovců, se sešli nejlepší choreografové, po celém světě proškolili lektory, a tak teď Nike Dance může začít dobývat jednotlivé země.
Podoba Nike Dance je výsledkem spolupráce především Jamieho Kinga a Laure Courtellement. Kingovy choreografie určitě znáte: podílel se na videoklipech Madonny, Shakiry nebo Rickyho Martina. To, jak vypadá jeho pojetí moderního tance a jaké prvky se budou také v Nike Dance objevovat, můžete posoudit i podle videoukázky na www.nikewoman.com. A kdo je Laure Courtellement? Francouzská choreografka je považována za jednu z nejlepších lektorek hip hopu, proslula také
vytvořením nového tance - tzv. ragga jamu. Jde o kombinaci ragga (pouličního jamaj­ského tance) a hip hopu, obohacenou prvky jazz dance.
Takže to shrnu.... Jamie je prostě neodolatelnej kusák, kterej, jak jinak než krásně tancuje. A navíc je velice, velice inteligentní a ještě ke všemu bohatej a to je důvod, proč se ho držet :)
Takx jsem vam sehnala oficialky Jamieho, je tam hafec moc pěkných obrýzků a navíc ukázky choreografie --- takže zde se podivejte
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama